Masz pytania? Napisz do mnie:

Kiedy rozpoczynasz przygodę z blogowaniem masz w głowie lub też rozpisane na kartce kilka kategorii, które pojawią się na Twoim blogu. Do każdej kategorii przypisujesz kolejne wpisy. Z biegiem czasu ilość artykułów na Twoim blogu znacząco się zwiększa, a ty sukcesywnie dodajesz je do kategorii, które wymyśliłaś z początkiem blogowania.

Ale niekiedy przychodzi moment, że albo zmieniasz nieco formę bloga i wprowadzasz na nim porządki np. likwidując kategorie, które już nie pasują do Twojego nowego bloga lub po prostu chcesz zmienić kategorię wielu wpisów.

Możesz zrobić to ręcznie poprzez edycję pojedynczego wpisu lub szybką edycję. Ale będzie to bardzo czasochłonne jeśli zamierzasz zmienić kategorię np. dla kilkudziesięciu wpisów. A co jeśli miałaś wcześniej przypisane wpisy już do 2 kategorii? Czas odklikania kategorii i dodanie do nowej wydłuży się dwu krotnie.

Inny sposób nieco szybszy? Widzisz masz możliwość zmiany kategorii dla wielu postów naraz. Taka funkcja została po raz pierwszy wprowadzona w WordPress w wersji 2.7. Nazwali to zbiorową edycją postów.

Jednak domyślna edycja wielu postów jest nie do końca funkcjonalna. Możesz oczywiście zaznaczyć wpisy, które będziesz edytować masowo i przypisać im nowa kategorię. Ale ten sposób będzie miał jeden poważny minus, mianowicie Twoje wpisy owszem będą przypisane do nowej kategorii, ale będą też pozostawione w starej, do której zostały przypisane wcześniej.

Czego dowiesz się z kursu online:

jak przenieść wiele wpisów z kategorii A do kategorii B,
jak przenieść wiele wpisów przypisanych do wielu kategorii A,B do kategorii C,

Dostęp nielimitowany

Kurs tekstowy + video

Dostęp mobilny

Kurs płatny

Program kursu

Wstęp 00:00:00
Lekcja 1 – Instalacja wtyczki 00:00:00
Lekcja 2 – Przenoszenie z kategorii A do B 00:00:00
Lekcja 3 – Przenoszenie wpisów z wielu kategorii A,B do innej C 00:00:00

Opinie kursu

N.A

ratings
 • 5 stars0
 • 4 stars0
 • 3 stars0
 • 2 stars0
 • 1 stars0

Brak opinii o kursie.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE
 • 5,00 
 • Nieograniczony dostęp
0Kursanci uczestniczący

  Autorka kursu

  Kamila Nitschka
  © Copyright by WPpraktycznie.pl 2018 Realizacja: KamilaNitschka
  error: Kopiowanie zabronione
  0