Masz pytania? Napisz do mnie:

Kim jestem

Skoro odwiedziłaś moją platformę, to coś mi mówi, że jesteś osoba, która sama chce ogarnąć WordPressa i nauczyć się wykorzystywać go również w biznesie online, a nie tylko blogować i pisać kolejne artykuły, które na pewno cieszą się dużym zainteresowaniem Twoich czytelników.

Ale poczekaj..A może jeszcze nie masz bloga, strony firmowej i nie wiesz jak technicznie to wszystko ogarnąć, aby w końcu powstało Twoje miejsce w sieci?

Wszyscy wokół mają blogi, biznesy online, sprzedają swoje produkty w sklepie internetowym albo mają platformę kursów, na której zarabiają, a Ty ciągle stoisz w miejscu bo nie wiesz jak to wszystko wdrożyć.

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę w WordPressem czy też prowadzisz swojego bloga, stronę firmową na tym Cmsie – jesteś we właściwym miejscu!.

Dzięki WP możesz uruchomić swój sklep internetowy i sprzedawać nie tylko produkty fizyczne, ale przede wszystkim produkty wirtualne, które są świetnym sposobem zarabiania w internecie na swojej wiedzy. Możesz również zbudować platformę kursów online, która również pozwoli Ci zarabiać na wiedzy i budować społeczność.

Co jeszcze możesz stworzyć z WordPressem ? Wszyscy wykorzystują strony lądowania (landing page) do promocji swoich produktów, szkoleń, kursów online i zamiast bazować na zewnętrznych platformach, za które musisz miesięcznie płacić, możesz wyklikać landing page na swoim WordPressie, a pieniądze przeznaczone, na utrzymanie zewnętrznej platformy landing page, przeznaczyć na promocję produktów.

Jeśli to mało, to co powiesz na platformy abonamentowe, które co miesiąc dawałyby Ci stały zysk, albo własny system afiliacji (poleceń), aby inni mogli reklamować Twoje produkty? To też możesz stworzyć w oparciu o WordPressa.

Oczywiście, nie zapominam przede wszystkim o blogowaniu i stworzenie świetnie wyglądającego bloga.

Stworzyłam platformę WPpraktycznie.pl, ponieważ chcę pomóc początkującym (ale nie tylko) kobietą, które chcą ogarnąć WordPressa i wykorzystać go do budowy biznesu online.

Pokażę Ci krok po kroku jak zbudować to wszystko na WP czyli platformy kursów, sklep internetowy, landing page, blog. A także jak urozmaicić swojego bloga i przekształcić go w maszynkę do budowania biznesu online.

Cześć,

Nazywam się Kamila Nitschka i pokażę Ci krok po kroku jak zbudować platformy kursów, sklep internetowy, landing page, blog na WordPressie. A także jak urozmaicić swojego bloga i przekształcić go w maszynkę do budowania biznesu online.

© Copyright by WPpraktycznie.pl 2018 Realizacja: KamilaNitschka
error: Kopiowanie zabronione
0